Deze website maakt gebruik van cookies. Geeft u toestemming voor het gebruik van cookies? Lees meer over cookies

LenGo Automotive Group DAF Service Dealer van het jaar 2018 12 februari 2018

Op donderdag 8 februari is op de DAF dealermeeting LenGo Automotive Group uitgeroepen tot SERVICE DEALER VAN HET JAAR 2018.

Daf service dealer van het jaar 2018

Trots op ons team

Ons team heeft diverse activiteiten geïnitieerd waardoor de After Sales capaciteit en klanttevredenheid op een hoog niveau gewaarborgd werden. “Deze titel is een mooie bekroning op het werk van onze medewerkers. In 2014 en 2017 zijn we benoemd tot Dealer van het Jaar en nu mogen we deze titel erbij schrijven. Deze titels krijgen we door de gedreven en innoverende inzet van onze medewerkers en dat waarderen we erg” aldus Marco Lennards, directeur van LenGo Automotive Group.

Onze After Sales benadering

De Burgh en Van Hooft zijn als allround bedrijfswagendealers al decennia lang een begrip in Brabant. Wij staan bekend om onze uitstekende prijs-kwaliteitverhouding en service, maar ook om ons totaalpakket op het gebied van After Sales. De titel Service Dealer van het jaar 2018 hebben we onder andere verdiend door onze actieve klantbenadering, een gedegen opleidingsplan en loopbaanbegeleiding van monteurs, een breed dienstenpakket en ontwikkeling van nieuwe After Sales activiteiten en een actieve samenwerking met DAF NL Multisupport om ROC’s (reparatie- en onderhoudscontracten) af te sluiten.

Meer weten over ons bedrijf?