Deze website maakt gebruik van cookies. Geeft u toestemming voor het gebruik van cookies? Lees meer over cookies

Contactgegevens


De Burgh Eindhoven B.V.

Werkplaats

Joachim van Hogeloon
Service Adviseur
+31 (0)40 2 95 85 75
werkplaats@deburgh.com
Ronald Ouwerkerk
Service Adviseur
+31 (0)40 2 95 85 75
werkplaats@deburgh.com
Dirk Somers
Werkplaatschef
+31 (0)40 2 95 85 75
+31 (0)6 10 95 75 70 d.somers@deburgh.com
Jan van Bree
Werkplaatschef
+31 (0)40 2 95 85 75
+31 (0)6 10 96 06 51 jvbree@deburgh.com
Ton van den Hurk
Werkplaatsadministratie
+31 (0)40 2 95 85 75
tvdhurk@deburgh.com
Erik van Leuken / Leendert Roos
Service Support
+31 (0)40 2 95 85 75
servicesupport@lengo.nl

After Sales

Hans de Kort
Service Manager
+31 (0)40 2 95 85 75
+31 (0)6 53 597 844 hdekort@deburgh.com

Magazijn/LenGo Truckparts

Helpdesk
Verkoop onderdelen
+31 (0)40 2 95 85 45
magazijn@deburgh.com
Ad Snoeijen
Verkoop LenGo Truckparts
+31 (0)40 2 95 85 49
Helpdesk LenGo Truckparts
Helpdesk
+31 (0)40 2 95 85 75
parts@lengotruckparts.com
Eric Merelle / Björn van Alebeek
Parts Support (Inkoop)
+31 (0)40 2 95 85 75
partssupport@lengo.nl
Reinoud Westerik
Parts Manager
+31 (0)40 2 95 85 75
+31(0)6 53 597 857 r.westerik@deburgh.com
Louis Boskeljon
Buitendienstmedewerker Parts
+31 (0)40 2 95 85 75
+31(0)6 53 597 847 l.boskeljon@deburgh.com
René Versteeg
Manager LenGo Truckparts
+31 (0)40 2 95 85 75
+31(0)6 53 597 846 r.versteeg@deburgh.com

Verkoop vrachtwagens

Guido van Stiphout
Verkoopleider
+31 (0)40 2 95 85 75
+31 (0)6 53 597 851 gvstiphout@deburgh.com
Antoine van Dijk
Verkoper
+31 (0)40 2 95 85 75
+31 (0)6 53 597 853 avdijk@deburgh.com
Marijntje Feijen
Hoofd binnendienst
+31 (0)40 2 95 85 75
+31 (0)6 12 684 386 m.feijen@deburgh.com
Bram van Stiphout
Verkoop binnendienst
+31 (0)40 2 95 85 75
+31 (0)6 82 156 957 bvstiphout@deburgh.com
Harm Bax
Sales Engineer
+31 (0)40 2 95 85 75
+31 (0)6 10 957 312 h.bax@deburgh.com
Rene Caris
Aflevercoördinator
+31 (0)40 2 95 85 75
+31 (0) 6 23 13 03 53 r.caris@deburgh.com

Directie

Marco Lennards
Algemeen directeur
+31 (0)40 2 95 85 75
m.lennards@deburgh.com

24-uurs service


DAF ITS
+31 (0)40 2 14 30 00

Magazijn
+31 (0)6 10945421

De Burgh Acht B.V.

Bestelwagens

Eric van der Dungen
Service Adviseur
+31 (0)40 8 447 447
evdungen@deburgh.com
Koen Meijer
Back Office
+31 (0)40 8 447 447
k.meijer@deburgh.com
Theo Peperkamp
Werkplaatschef
+31 (0)40 8 447 447
t.peperkamp@deburgh.com
Erik van Leuken / Leendert Roos
Service Support (contract- en wagenparkbeheer)
+31 (0)40 2958575
servicesupport@lengo.nl
Ruud Kroon
Service Manager
+31 (0)40 8 447 447
+31 (0)6 51 63 42 78 r.kroon@deburgh.com

Campers

Russell van Slingerland
Camper Service Center
+31 (0)40 8 447 475
+ 31 (0)6 23 61 49 33 csc@deburgh.com

Vrachtwagens en RMO

Niels van Gerven
Werkplaatsreceptie
+31(0)40 8 447 416
receptie8vrachtwagens@deburgh.com



Nick Oerlemans
Werkplaatsreceptie
+31 (0)40 8447447
noerlemans@deburgh.com
Roel de Win
Werkplaatschef
+31 (0)40 8 447 447
+31 (0)6 30 45 75 75 rdewin@deburgh.com
Erik van Leuken / Leendert Roos
Service Support (contract- en wagenparkbeheer)
+31 (0)40 2958575
servicesupport@lengo.nl
Algemeen
RMO
+31 (0)40 8 447 416
rmo@deburgh.com

After Sales

Erik Reijnders
Service Manager
+31 (0)40 8 447 460
+31 (0)6 53 597 863 e.reijnders@deburgh.com

Magazijn


Verkoop onderdelen
+31 (0)40 8 447 480
magazijn8@deburgh.com
Louis Boskeljon
Buitendienstmedewerker
+31 (0)40 2 95 85 75
+31 (0)6 53597847 l.boskeljon@deburgh.com
Alebeek
Parts Support (inkoop)
+31 (0)40 2958575
partssupport@lengo.nl
Perry Foxen
Magazijnchef
+31 (0)40 8 447 447
p.foxen@deburgh.com

Verkoop bestelwagens

Piet Coenraad
Verkoopleider
+31 (0)40 8 447 442
+31 (0)6 53 597 859 p.coenraad@deburgh.com
Marc Meeuwissen
Verkoper
+31 (0)40 8 447 441
+31 (0)6 53 597 852 m.meeuwissen@deburgh.com
Peter Zwerts
Verkoper
+31 (0)40 8 447 440
+31 (0)6 53 309 884 p.zwerts@deburgh.com
Marijntje Feijen
Hoofd Verkoop binnendienst
+31 (0)6 12684386
+31 (0)6 12684386 m.feijen@deburgh.com
Danielle Reloe
Verkoop binnendienst
+31 (0)40 8447447
d.reloe@deburgh.com
Jan Weijers
Verkoop binnendienst
+31 (0)40 8447447
j.weijers@deburgh.com

Directie

Mathieu Henderikx
Algemeen directeur
+31 (0)40 8 447 400
m.henderikx@deburgh.com

24-uurs service


DAF ITS
+31 (0)40 2 14 30 00

IVECO
+31 (0)08 00 827 473 68

Fiat Professional
+31 (0)08 00 342 800 00

Fiat Campers
+31 (0)08 00 342 811 11

Magazijn
+31 (0)6 10945421

De Burgh Son B.V.

Werkplaatsreceptie

Jeroen Heemskerk
Service Adviseur
+31 (0)499 477 303
j.heemskerk@deburgh.com
Mart Jansen
Back Office
+31 (0)499 477 303
m. jansen@deburgh.com

Werkplaatschef

Gerwald de Groot
Werkplaatschef
+31 (0)499 477 303
+31 (0)6 13 17 06 94 gdegroot@deburgh.com

After Sales

Robert van der Mierden
Service Manager
+31 (0)499 477 303
+31 (0)6 53 597 843 rvdmierden@deburgh.com

Magazijn

Helpdesk
Verkoop onderdelen
+31 (0)499 477 303
magazijnson@deburgh.com
Louis Boskeljon
Buitendienstmedewerker
+31 (0)6 53597847
.boskeljon@deburgh.com
Eric Merelle / Björn van Alebeek
Parts Support (inkoop)
040 2958575
partssupport@lengo.nl

Directie

Algemeen Directeur
Mathieu Henderikx
+31 (0)40 8447400
m.henderikx@deburgh.com

24-uurs service


DAF ITS
+31 (0)40 2 14 30 00

Magazijn
+31 (0)6 10945421